Sale!

Apple iPhone 11 Pro Max

Apple iPhone 11 Pro Max vjen me sistem me 3 kamera të cilat kapin më shumë detaje dhe më me shumë profesionalizëm. Bateria e këtij modeli zgjat edhe më shumë se e modeleve të mëparshme dhe ju mundëson performance më të lartë. Vjen me madhësi 6.5 inch me rezolucion 1242 x 2688 pixel me panel ekrani Super Retina XDR OLED. Iphone i parë mjaftueshëm i fuqishëm për tu quajtur PRO MAX.

71000 L

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SKU: N/A Category:

Specification: Apple iPhone 11 Pro Max

Memoria

256GB, 64GB

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apple iPhone 11 Pro Max”

Your email address will not be published.

Apple iPhone 11 Pro Max
Apple iPhone 11 Pro Max

71000 L

SMART-STORE.DR
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart