FSHESE VERTIKALE BOSCH BCS61BAT2 18 V

Madhësia dhe pesha
Thellësia e produktit: 265 mm
Lartësia e produktit (mm): 1,220 mm
Pesha e matur: 2.3 kg
Gjerësia e produktit (mm): 200 mm

Detaje teknike
Koha e karikimit: 4 orë
Tensioni (V): 18.0 V

Aksesorë
Aksesorë të përfshirë: 1 x karikues, 1 x paketë baterie të shkëmbyeshme, 1 x stacion stacioni

5200 L

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Category:

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “FSHESE VERTIKALE BOSCH BCS61BAT2 18 V”

Your email address will not be published.

FSHESE VERTIKALE BOSCH BCS61BAT2 18 V
FSHESE VERTIKALE BOSCH BCS61BAT2 18 V

5200 L

SMART-STORE.DR
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart