iPhone 12 Pro Max

SKU: N/A

55,000L

15 People watching this product now!

Payment Methods:

Description

Modeli me i ri nga Apple. Ekran i ri që shkon në kufirin e skajeve i shoqëruar me mbrojtje qeramike. Ngjyra të reja si Grafiti dhe Bluja e Paqësorit. Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit. Tani edhe me teknologjinë 5G. Risia është zbatimi i skanerit LIDAR me të cilin objektet mund të projektohen në realitetin virtual duke emetuar lazer që matin distancën e objekteve. Kamera e përmirësuar. Fotot dhe videot në mjedise me dritë të ulët tani nuk janë problem.

Customer Reviews