iPhone 14 Pro-Esim

SKU: N/A

79,000L

14 People watching this product now!

Payment Methods:

Description

iPhone 14 Pro. Me Ishullin Dinamik. SOS emergjente përmes satelitit. Zbulimi i përplasjes. Një aparat fotografik inovativ 48 MP. Dhe A16 Bionic.

Customer Reviews