iPhone 14 Pro Max

99,000L

15 People watching this product now!

Payment Methods:

Description

Phone 14 Pro. Me Ishullin Dinamik. SOS emergjente përmes satelitit. Zbulimi i përplasjes. Një aparat fotografik inovativ 48 MP. Dhe A16 Bionic.

Customer Reviews