MacBook Pro 2016

75,000L

17 People watching this product now!

Payment Methods:

Description

MacBook Pro i vitit 2016 shfaqi një dizajn elegant dhe të hollë alumini me një ekran Retina 13 inç ose 15 inç, duke ofruar pamje vibruese dhe të mprehta. Ai prezantoi Touch Bar-in inovativ mbi tastierë, duke ofruar kontrolle të ndjeshme ndaj prekjes. Mundësuar nga procesorët Intel, ai jep një performancë të fortë dhe është i njohur për portat e tij USB-C te cilat ofrojnë fleksibilitet dhe shpejtësi në lidhje me pajisjet e jashtme.

Customer Reviews