Kontaktoni SmartStoredr:+355 672347777 E-mail : [email protected]

MacBook Retina 12-Inch Early 2015

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

42,000L

Category:

Përshkrimi

Ekrani

• Ekran Retina

• Ekran 12 inç (diagonal) me ndriçim të pasmë LED me teknologjinë IPS

• Rezolucioni 2304 me 1440 me 226 piksele për inç me mbështetje për miliona ngjyra

• Raporti i pamjes 16:10

• Rezolucionet e mbështetura të shkallëzuara:

1440 me 900
1280 me 800
1024 me 640

Processor

• 1.1GHz

Procesor Intel Core M me dy bërthama 1.1 GHz (Turbo Boost deri në 2.4 GHz) me 4MB memorie të përbashkët L3
I konfigurueshëm në procesorin Intel Core M me dy bërthama 1,3 GHz (Turbo Boost deri në 2,9 GHz) me 4MB memorie të përbashkët L3

• 1.2GHz

Procesor Intel Core M me dy bërthama 1.2 GHz (Turbo Boost deri në 2.6 GHz) me 4MB memorie të përbashkët L3
I konfigurueshëm në procesorin Intel Core M me dy bërthama 1,3 GHz (Turbo Boost deri në 2,9 GHz) me 4MB memorie të përbashkët L3.

Ram

• 8 GB memorie në bord 1600 MHz LPDDR3

Memoria

• 1.1 GHz
256 GB memorie flash i bazuar në PCIe1
•1.2 GHz
512 GB memorie flash në bord i bazuar në PCIe1

Madhësia dhe Pesha

Lartësia: 0,14–0,52 inç (0,35–1,31 cm)
Gjerësia: 11,04 inç (28,05 cm)
Thellësia: 7,74 inç (19,65 cm)
Pesha: 2,03 paund (0,92 kg)2

Mbështetje për grafikë dhe video

• Intel HD Graphics 5300

• Ekrani i dyfishtë dhe pasqyrimi i videos: Njëkohësisht mbështet rezolucionin e plotë origjinal në ekranin e integruar dhe deri në 3840 me 2160 piksele në një ekran të jashtëm, të dyja në miliona ngjyra

Wireless

• 802.11ac rrjetë pa tel Wi-Fi;
E përputhshme me IEEE 802.11a/b/g/n

• Bluetooth

Teknologjia me valë Bluetooth 4.0

Kamera 

  • 480p FaceTime camera

Ju nuk mund të kopjoni përmbajtjen e kësaj faqeje

Smart Store Durres
Logo
Shopping cart