Samsung Galaxy S10

SKU: N/A

23,000L

12 People watching this product now!

Payment Methods:

Description

Kamera te re dhe me me shume opsione. Ekran Super AMOLED dhe kamera dytesore qe ze shume pak hapsire. Sensor per njohjen e shenjes se gishtit i vendosur ne ekran. Karikim te dyfishte wireless. I pershtatshem per te luajtur lojra nga me te ndryshme duke mos u shqetesuar per performancen dhe baterine.

Customer Reviews