Samsung Galaxy S10 Plus

SKU: N/A

26,000L

10 People watching this product now!

Payment Methods:

Description

Me ekran pothuajse pa korniza, me shume detaje dhe qartesi. Performance te larte e gjitha e paketuar ne dizajn shume te holle.

Customer Reviews