Samsung Galaxy S20 Ultra

SKU: N/A

27,000L

15 People watching this product now!

Payment Methods:

Description

Njihuni me Galaxy S20 Ultra. Me revolucionarin 8K Video Snap qe ndryshon menyren sesi kapni jo vetem videon, por edhe fotografine. ekran 6.9 inch Quad HD+ Dynamic AMOLeD 2X me frekuence rifreskimi 120Hz. Kamera me 4 lekente, 108MP + 48MP + 12MP + 0.3MP dhe kamera selfie DUAL 40MP. Shtoni mbrojtjen e Samsung Knox, bateri inteligjente 5000 mAh me karikim te shpejte 45W, procesorin e fuqishem dhe hapesire te madhe ruajtjeje informacioni dhe do te kuptoni pse seria e re Galaxy S20 Ultra hap nje epoke krejtesisht te re ne boten celulare me mundesimin e rrjetit 5G. Sensor per njohjen e shenjes se gishtit ne ekran.

Customer Reviews