Samsung Galaxy S21 Plus

SKU: N/A

35,000L

18 People watching this product now!

Payment Methods:

Description

Njihuni me Galaxy S21 Plus. Me revolucionarin 8K Video Snap qe ndryshon menyren sesi kapni jo vetem videon, por edhe fotografine. ekran 6.7 inch  AMOLeD 2X me frekuence rifreskimi 120Hz. Kamera me 3 lente,  12MP + 64MP + 12MP dhe kamera selfie 10MP. Shtoni mbrojtjen e Samsung Knox, bateri inteligjente 4800 mAh me karikim te shpejte 25W, procesorin e fuqishem dhe hapesire te madhe ruajtjeje informacioni dhe do te kuptoni pse seria e re Galaxy S21 Plus hap nje epoke krejtesisht te re ne boten celulare me mundesimin e rrjetit 5G. Sensor per njohjen e shenjes se gishtit ne ekran.

Customer Reviews