Samsung Galaxy S21 Ultra

SKU: N/A

48,000L

13 People watching this product now!

Payment Methods:

Description

Njihuni me Galaxy S21 Ultra. Me revolucionarin 8K Video Snap qe ndryshon menyren sesi kapni jo vetem videon, por edhe fotografine. ekran 6.8 inch  AMOLeD 2X me frekuence rifreskimi 120Hz. Kamera me 4 lente, 108MP + 10MP + 10MP + 12MP dhe kamera selfie 40MP. Shtoni mbrojtjen e Samsung Knox, bateri inteligjente 5000 mAh me karikim te shpejte 25W, procesorin e fuqishem dhe hapesire te madhe ruajtjeje informacioni dhe do te kuptoni pse seria e re Galaxy S21 Ultra hap nje epoke krejtesisht te re ne boten celulare me mundesimin e rrjetit 5G. Sensor per njohjen e shenjes se gishtit ne ekran.

Customer Reviews