Samsung Galaxy S23 Ultra

93,000L

17 People watching this product now!

Payment Methods:

Description

Njihuni me telefonin më të fundit Galaxy S23 Ultra, të projektuar me planetin në mendje, të pajisur me një stilolaps të integruar, kamerë nate dhe çip të fuqishëm për performancë epike në punë.

Customer Reviews