Samsung Galaxy S22 Ultra

SKU: N/A

63,000L

12 People watching this product now!

Payment Methods:

Description

Mirë se vini në standardin e ri epik. Prezantimi i Galaxy S22 Ultra, me një stilolaps të integruar S, kamerën e natës dhe një bateri që shkon përtej gjithë ditës.

Customer Reviews