Samsung Galaxy Watch 6 Klasike (47mm) (0)

47,500L

14 People watching this product now!

Payment Methods:

Description

Prezantimi i Galaxy Watch6 Classic, ora më e fundit inteligjente Samsung që duket dhe ndjehet si një orë klasike. Eksploroni orën tonë më të fuqishme Galaxy ndonjëherë.

Customer Reviews